Dětská nosítka pro ergonomické a bezpečné nošení dětí

Vítejte v nabídce specializovaného E.Shopu


Výroba a montáž plastových oken - spolupracujeme

Barevné provedení a vzory oken

Plastová okna se vyrobí v mnoha barevných odstínech a variacích. Stačí přijít se vzorkem barvy na fasádu, či barvou se kterou bude vymalován interiér na naši prodejnu a pomůžeme Vám vybrat vhodnou barvu Vašich oken. V našich prodejnách je proškolený personál, který je připraven pomoci Vám s výběrem vhodných oken.

Běžné provedení oken

Nejběžnější a nejprodávanější barevnou variací, která se vyrábí, je bílá a k ní se pro zvýraznění okenního designu kombinuje šedé těsnění, které příjemně ladí s barvou oken nebo je možné použít těsnění v barvě černé. Pro většinu rodinných domů doporučujeme plastová okna, která mají design imitace dřeva, zde se automaticky používá černé těsnění.

Doplňky k oknům - dekorace interiéru

Doplňkový materiál, pro zvýraznění určitých detailů oken nebo nábytku Vám na naší prodejně pomůže vybrat náš designerový poradce, který Vám nabídne vhodnou kombinaci plastových oken se žaluziemi, markýzami nebo kováním oken.

Běžné vybavení oken

Běžným vybavením plastových oken naší výroby je jejich celoobvodové kování s otočnými excentrickými rolničkami a bezpečnostním hřibovým úchytem, umístěným ve spodní části okna pro ztížení jeho vysazení. Tato úprava je z typu bezpečnostních úprav a je schopná odradit běžné lupiče.

V objednávce je nezbytné zadat jaké funkce by jste od plastového okna chtěli, standartní je celoobvodové kování, umožňující otevření okna do více poloh a také mikroventilaci, ale dá se upravit kování pro různé intenzity ventilací. Naše okna jsou opatřena pozinkovanou a ocelovou armaturou po obvodu rámu i křídla, dbající na statiku požadavků oken.

Výhody profilů u našich oken

Absolutní výhodou u profilů našich oken je to, že není vyráběn z levnějšího recyklátu, ale z kvalitních plastů vyráběných v německu. Jeho nedílnou součástí je i možnost širokého sortimentu barev, i desingových variant okenních křídel. Je možné zhotovit standardní rovné, ale i předsazené šikmé a předsazené kulaté. Plastová okna od naší firmy jsou nejen úsporné, elegantní, ale také za rozumnou cenu.

Tepelné hodnoty oken lze ještě dále zlepšovat díky originální tepelné výztuze z plastu s integrovanými ocelovými vlákny. Naši řemeslníci, kteří Vám přijedou okna vyměnit odborně a profesionálně postupují také při výměnách oken „na klíč“, tj. včetně demontáže oken a následných zednických prací.

Pro nezávaznou poptávku oken můžete využít náš online formulář zde.Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Váš košík je zatím prázdný...
Máte jakýkoliv dotaz k našim produktům? Neváhejte nás kontaktovat. Obratem se Vám pokusíme zodpovědět veškeré Váše dotazy.
Množstevní slevy dle zakázky Pro výrazné množstevní slevy nás neváhejte kontaktovat s poptávkou. Voletje naši linku nebo nejlépe zašlete svou poptávku emailem. Obratem Vám zašleme kalkulaci.

Archiv novinek

Předhled kontaktů:

Tel.: +420 605 240 270
Email:
Web: Dětská nosítka
© Dětská nosítka

Zpravodaj:
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.

Autor webu:

Webdesign studio TAOX je také autorem webů

Internetové obchody, e-shopy. Reklamní agentura specializovaná na prostředí internetu a medií.