Dětská nosítka pro ergonomické a bezpečné nošení dětí

Vítejte v nabídce specializovaného E.Shopu


Ostření kotoučů - pro jedinečný výkon Vašeho nářadí

Ostření kotoučů - pro jedinečný výkon Vašeho nářadí

Naše společnost GSP Zborovice je špičkou na trhu s nářadím a příslušenstvím. Jednoznačně se řadíme na vrcholnou příčku ve výzkumu a vývoji nástrojů. Naše nástroje jsou vždy nejostřejší s nejtvrdšími zuby pro provádění perfektních řezů.

Každý námi vyrobený kotouč Vám upravíme přesně na míru, např. chromový povrch kotoučů zabrání ulpívání zbytků lepidel či pryskyřice, provádíme úpravy proti nadměrné hlučnosti, otřepu, pro větší tvrdost a mnoho jiných.

Kotouče lze upravit antivibračními drážkami, které se vyplní oranžovým polyuretanem a s touto úpravou docílíme výrazně nižší hlučnosti i vibrací.
Těla kotoučů jsou pomocí laseru vyřezána z prvotřídní oceli s tvrdostí až 42, 44 HRC.
Pomocí PC technologie se každý kotouč vyváží a tím se mu zajistí dokonalé vyvážení.

Speciálně vylisovaného proužku na těle kotouče je ochráněn kotouč proti vnitřnímu pnutí a zároveň se tak zvyšuje tuhost a stabilita kotouče.
Náš servisní technik Vám pomůže stanovit optimální počet a tvar zubů, které jsou vždy precizně naostřené, vyrobené z optimálně tvrdého tvrdokovu a tak Vám garantují hladký a lehký řez. Tato řada pilových kotoučů s chromovaným povrchem, které mají extrémní výdrž i při vysokém zatížení a řezu těch nejtvrdších deskových materiálů, zaručí Vaši maximální spokojenost.

Vaše kotouče Vám naostříme, aby byly přesně tak ostré jako nové z výroby. V našem servisním místě se postaráme také o vyčištění a případné opravy zubů. Proto svěřte tuto Vaši starost našim profesionálům.

SK pilové kotouče určeny pro rozmítací stroje a úhlové pily

Tvar vyklizovacích zubů jejich poloha je speciálně navržena tak, aby co nejefektivněji umožnila řezat maximální výšky při zachování současné stability pilových kotoučů, a to i na dlouhých řezech. Tyto pilové kotouče jsou konstruovány pro vertikální i horizontální řez se speciální výztuhou pro vysokou stabilitu v řezu.

Pro výrobu Vašeho kotouče na míru je třeba s naším technikem vytvořit podrobnou objednávku, ve které je třeba upřesnit body jako jsou:

 • D - průměr kotouče v mm
 • S - šířka zubu v mm
 • s - tloušťka těla v mm
 • d - průměr otvoru v mm
 • z - počet zubů
 • hmax - maximální výška v mm
 • dpmax - maximální průměr

V naší nabídce je také pilový kotouč nazvaný„HANIBAL”, ten je opatřen skupinovým vlčím ozubením určeným pro rozřezávání. Výhodou tohoto kotouče je jeho pozitivní úhel čela 25°. Pilový kotouč tohoto typu je vyroben pro podélné řezání dřeva měkkého i tvrdého, zejména pro řez kulatin.

Maximální rozvod je 1/3 tloušťky kotouče. Určený je pouze pro strojní posuv na obě strany. Pilový kotouč s vlčím ozubením s pozitivním úhlem čela 36° je určen pro podélné řezání měkkého i tvrdého dřeva i k řezání vícekotoučovými pilami. Maximální rozvod činí 1/3 tloušťky kotouče na každou stranu.

Speciální pilový kotouč s trojúhelníkovým ozubením jemným s úhlem čela 0°–10° je určen pro podélné i příčné řezání hlavně tenkého dřeva a plastů.

SK pilový kotouč na řezání neželezných kovů a plastů

Tyto pilové kotouče jsou určeny na řezání materiálů, jako je: hliník, plasty, syntetické pryskyřice. Používají se hlavně k řezu různých výlisků, profilů a tabulových bloků, syntetické pryskyřice. Tyto kotouče nejsou určeny na ruční nářadí, je nutné je použít do CNC strojů a pil se strojním posuvem.

SK pilový kotouč pro řezání stavebních materiálů

Jak již nadpis napovídá, tyto kotouče jsou určeny pro řezání stavebních materiálů. Mají univerzální použití hlavně ve stavebním průmyslu.

Používají se k řezání stavebních materiálů, neželezných materiálů, tenkých železných materiálů, sendvičových panelů a akrylátů, PVC, plexiskla.
Tyto kotouče jsou opatřeny speciální geometrií ostří, které zvyšuje jejich odolnost proti abrazivnímu a mechanickému poškození. Jsou určené pro řezání na tzv. pokosových pilách opatřených strojním i ručním posuvem. Speciální geometrie jejich ostří zvyšuje odolnost proti abrazivnímu a mechanickému poškození.

Diamantový kotouč celoobvodový

Diamantový kotouč s dobrými řeznými vlastnostmi a také příznivou cenou. Je ideální nástroj pro drobné řemeslníky a náročné kutily. Tento kotouč je určen na mokré řezání. Pro použití k řezání:

 • kachliček
 • keramických dlažeb
 • glazované keramiky
 • mramoru


Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Váš košík je zatím prázdný...
Máte jakýkoliv dotaz k našim produktům? Neváhejte nás kontaktovat. Obratem se Vám pokusíme zodpovědět veškeré Váše dotazy.
Množstevní slevy dle zakázky Pro výrazné množstevní slevy nás neváhejte kontaktovat s poptávkou. Voletje naši linku nebo nejlépe zašlete svou poptávku emailem. Obratem Vám zašleme kalkulaci.

Archiv novinek

Předhled kontaktů:

Tel.: +420 605 240 270
Email:
Web: Dětská nosítka
© Dětská nosítka

Zpravodaj:
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.

Autor webu:

Webdesign studio TAOX je také autorem webů

Internetové obchody, e-shopy. Reklamní agentura specializovaná na prostředí internetu a medií.